Obrońcy ojczyzny

1939

Polegli na ziemi biłgorajskiej

Wyłączenie odpowiedzialności

MUZEUM ZIEMI BIŁGORAJSKIEJ W BIŁGORAJU dokłada wszelkich starań, aby ta witryna była aktualna i dokładna. Jeśli mimo wszystko napotkasz coś, co jest nieprawidłowe lub nieaktualne, będziemy wdzięczni za poinformowanie nas o tym. Wskaż, gdzie na stronie przeczytałeś informacje. Przyjrzymy się temu tak szybko, jak to możliwe. Prosimy o przesłanie odpowiedzi e-mailem na adres: kontakt@obroncy1939.pl.

Nie ponosimy odpowiedzialności za straty wynikające z nieścisłości lub niekompletności, ani za straty wynikające z problemów spowodowanych lub nieodłącznie związanych z rozpowszechnianiem informacji przez internet, takich jak zakłócenia lub przerwy. Korzystając z formularzy internetowych, staramy się ograniczyć liczbę wymaganych pól do minimum. Za jakiekolwiek straty poniesione w wyniku wykorzystania danych, porad lub pomysłów dostarczonych przez lub w imieniu MUZEUM ZIEMI BIŁGORAJSKIEJ W BIŁGORAJU za pośrednictwem tej witryny, MUZEUM ZIEMI BIŁGORAJSKIEJ W BIŁGORAJU nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

Wszystkie prawa własności intelektualnej do zawartości tej witryny należą do MUZEUM ZIEMI BIŁGORAJSKIEJ W BIŁGORAJU.

Kopiowanie, rozpowszechnianie i jakiekolwiek inne wykorzystanie tych materiałów jest dozwolone bez pisemnej zgody MUZEUM ZIEMI BIŁGORAJSKIEJ W BIŁGORAJU.

Jeśli masz jakieś pytania lub problemy z dostępnością strony, nie wahaj się z nami skontaktować.

Formularz kontaktowy

Możesz w łatwy sposób skontaktować się z nami, wypełniając poniższy formularz.

Skip to content